Kupiec Szczecin

Aktualności

zapraszamy do Centrum Kupiec

12/09/2017

23.09.2017 Otwarcie McFit w Kupcu

 

23 września br. roku w Szczecinie zacznie działać pierwszy klub fitness McFIT. Obecnie można nabyć karnet w przedsprzedaży w unikatowej cenie 39 zł/miesiąc. McFIT to sieć fitness założona w Niemczech, obecna także w Austrii, Włoszech, Hiszpanii, a od ponad trzech lat również w Polsce. Nowa lokalizacja mieści się przy w CHR Kupiec przy ul. Bolesława Krzywoustego 9-10.  

 

Z okazji zbliżającego się otwarcia przygotowano wyjątkową atrakcję: wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z limitowanej oferty przedsprzedażowej w cenie 39 zł/miesiąc przy umowie rocznej.  Stoisko przedsprzedaży zlokalizowane jets w CHR Kupiec na poziomie 0.  

 

Nowe szczecińskie studio McFIT, jak wszystkie studia w Polsce, otwarte będzie przez 365 dni w roku, siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Standardowa oferta sieci obejmuje różnorodne możliwości treningu w specjalnych strefach, jak m.in. Maszyny, Wolne Ciężary, Strefa treningu funkcjonalnego, umożliwiająca trening z wykorzystaniem masy własnej ciała czy Kardio. Będzie także możliwość uczestnictwa w wirtualnych zajęciach fitness Cyberobics® w salach do Cyclingu (intensywnych ćwiczeń na rowerach stacjonarnych) i kursów Performance i Wellness.

 

Nowy klub będzie zlokalizowany na poziomie +1, na łącznej powierzchni około 1600 m2.  Zostanie zbudowany według koncepcji  „Home of Fitness”, opracowanej przez McFIT koncepcji świata treningu, skoncentrowanej na dobrym samopoczuciu trenujących.

 

Celem tej koncepcji jest zapewnienie Klientom coraz to nowych bodźców, motywujących ich do ciągłego dążenia do osiągnięcia ich celów treningowych. Dzięki „Home of Fitness” największa sieć klubów fitness w Europie w niezwykły sposób przekształca swoją filozofię treningu, ukierunkowując ją na modułowy świat treningu, którego istotnymi elementami są sport, design, estetyka i rozrywka.

 

Design nowych studiów McFIT HOME OF FITNESS zdecydowanie wykracza poza poziom czysto praktyczny – egzotycznie wyposażone wnętrza stwarzają niepowtarzalną atmosferę. Rozmaite style, od street artu przez etno aż po sztukę nowoczesną, łączą się w wyjątkowy sposób w koncepcję przestrzenną przywodzącą na myśl dom poszukiwacza przygód. Szczególny nastrój studiów McFIT HOME OF FITNESS podkreśla wreszcie specjalna aranżacja oświetlenia. Klienci McFIT będą też mogli skorzystać z miejsc parkingowych w budynku.

 

 

www.mcfit.com