Kupiec Szczecin

Shopping center Plan

Welcome to the Kupiec

OPEN MIND - Centrum Egzaminacyjne British Council w Szczecinie

OPEN MIND – BRITISH COUNCIL SZCZECIN

Nasza szkoła językowa w Szczecinie funkcjonuje na rynku języków obcych od 2010 roku. Realizujemy kursy językowe z dowolnego języka obcego jak również z języka polskiego dla obcokrajowców. Nauczamy wszystkie osoby, które chcą poprawić swoją znajomość języka obcego lub nauczyć się jakiegoś nowego. Dla części z Państwa jesteśmy w stanie pozyskać dofinansowanie w ramach Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Jako jedyna prywatna szkoła języków obcych w Szczecinie posiadamy akredytację Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty w zakresie nauczania języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i norweskiego.

Prowadzimy Centrum Egzaminacyjne British Council, TELC oraz ETS Global. Organizujemy egzaminy zarówno dla naszych kursantów, jak również osób z zewnątrz. To my organizujemy wszystkie egzaminy Cambridge w województwie zachodniopomorskim i lubuskim. Przeprowadzamy egzaminy umożliwiające uzyskanie renomowanych i uznawanych na całym świecie certyfikatów. Jeśli zależy Ci na zdawaniu egzaminów: KET, PET, IELTS, FCE, CAE, czy CPE, to będzie to możliwe tylko u nas.

Kształcimy wszystkie umiejętności językowe, kładąc główny nacisk na komunikację. Realizowaliśmy projekty unijne (zarówno własne, jak i w charakterze podwykonawcy) na terenie województwa: zachodniopomorskiego, pomorskiego, mazowieckiego i dolnośląskiego. Ich uczestnicy mieli możliwość bezpłatnego udziału w kursach języka angielskiego i niemieckiego dzięki środkom z Europejskiego Funduszu Społecznego. Za działalność w ramach naszego projektu, otrzymaliśmy nagrodę Zachodniopomorska Magnolia EFS 2019 w kategorii “Równość szans”.


Adres WWW: http://iopenmind.pl/

Shopping center plan